O autorze
Ilustratorka, ukończyła staże w prestiżowych studiach graficznych – nowojorskim studio graficznym Vault 49 oraz jednym z najlepszych studiów graficznych na świecie - Hort Studio w Berlinie.

W lipcu 2012 światową premierę miały buty Reebok Betwixt Mid by Olka Osadzińska – projekt, który stworzyła na zaproszenie firmy Reebok dostępny był w najlepszych butikach na całym świecie.
Zaprojektowała plakat, okładkę płyty i kampanię reklamową filmu Jana Komasy – „Sala Samobójców”.

Współpracowała również z Paramount Pictures przy tworzeniu kampanii reklamowej filmu STAR TREK.

W 2010 jej prace znalazły się w opublikowanej przez prestiżowe niemieckie wydawnictwo Die Gestalten książce „The Beautiful. Illustration for Fashion and Style”.

Współpracowała z pismami takimi jak Commons&Sense, D la Reppublica, Highsnobiety, Viva! Moda, Glamour, Twój Styl, a także z firmami Condé Nast, Plus GSM, Nike, Reebok, Hugo Boss, Max Factor, Jägermeister, BGK i wieloma innymi.

www.aleosa.com
www.artyardsale.pl

SALON ZIMOWY – Targi sztuki nowej generacji

Już w ten weekend – 14 i 15 grudnia po raz trzeci odbędzie się Salon Zimowy – świąteczna sprzedaż sztuki najnowszej, fotografii i wydawnictw artystycznych. Jest to kolejna, po Warsaw Gallery Weekend, inicjatywa najciekawszych warszawskich galerii sztuki współczesnej, w której uczestniczyć będzie ponad 70 polskich artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki współczesnej.


Salon Zimowy to targi sztuki nowej generacji adresowane do wszystkich zainteresowanych sztuką współczesną, niezależnie od doświadczenia, gustu i stanu portfela.

Po raz kolejny Marika Zamojska, właścicielka Galerii Starter, dokonała rzeczy niemalże niemożliwej – zorganizowała wydarzenie łączące wszystkie najlepsze polskie galerie sztuki współczesnej, by w jednym miejscu, w przedświąteczny weekend umożliwić miłośnikom sztuki niczym nieskrępowane zakupy i przegląd najświeższych prac.

Wydarzenie imponuje rozmiarem i stopniem organizacji – 3000m2 wypełnionych sztuką, artyści, właściciele galerii, kolekcjonerzy sztuki, ludzie zainteresowni sztuką i ci, którzy po prostu szukają wyjątkowych prezentów, mogą spędzić weekend ze sztuką w samym sercu Warszawy.

Przez dwa dni w historycznych wnętrzach Pałacu Branickich swoje premiery będą miały nowe prace i limitowane edycje najciekawszych artystów młodego i średniego pokolenia, jak również klasyków fotografii.
Opustoszały barokowy Pałac Branickich przy Podwalu zapełnią przez wydarzenia związane ze sztuką współczesną, muzyką i książkami.

Salon Zimowy to również wyjątkowa okazja do uzupełnienia księgozbiorów o rzadkie, niedostępne w księgarniach publikacje, katalogi wystaw, druki kolekcjonerskie. Swoje stoiska przygotowują specjalnie na tę okazję Antykwariat Kwadryga i Super Salon, po raz pierwszy gościć będziemy również promotora i wydawcę komiksów Centralę – Central Europe Comics Art. Warszawską premierę na Salonie zapowiedziało wydawnictwo Mundin założone przez Grażynę Kulczyk i Honzę Zamojskiego.

Czas spędzony na Salonie umili oprowadzanie po prezentacjach galerii i po pałacu, specjalny program artystyczny przygotowywany przez zaproszonych artystów, spotkania z twórcami książek, dobra kawa, oraz zajęcia dla najmłodszych czyli kolejna edycja Spotlight Kids.
Oferta Salonu Zimowego będzie dostępna również na portalu Artvolver, oferującym najlepszą polską sztukę online.

SALON ZIMOWY
ŚWIĄTECZNA SPRZEDAŻ SZTUKI I WYDAWNICT ARTYSTYCZNYCH

14 i 15 grudnia 2013
Pałac Branickich, ul. Miodowa 6 / Podwale 3, Warszawa


GALERIE:
Asymetria
Fundacja ArtON
BWA Warszawa
Bochenska Gallery
Czułość
Galeria Dawid Radziszewski
Galeria m2
Le Guern
Leto
lokal_30
Lookout Gallery
Piktogram
Profile
Pola Magnetyczne
Propaganda
Raster
Starter
Stereo

KSIĄŻKI, MUZYKA, PROJEKTY:
Super Salon
40 000 Malarzy
Antykwariat Kwadryga
Centrala
Mundin
Szum

Lado ABC
Art is Good
Artvolver
Fundacja Sztuk Wizualnych
Nie Zawsze Musi Być Chaos
Spotlight Kids
Towarzystwo Przyjaciół MSN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...