O autorze
Ilustratorka, ukończyła staże w prestiżowych studiach graficznych – nowojorskim studio graficznym Vault 49 oraz jednym z najlepszych studiów graficznych na świecie - Hort Studio w Berlinie.

W lipcu 2012 światową premierę miały buty Reebok Betwixt Mid by Olka Osadzińska – projekt, który stworzyła na zaproszenie firmy Reebok dostępny był w najlepszych butikach na całym świecie.
Zaprojektowała plakat, okładkę płyty i kampanię reklamową filmu Jana Komasy – „Sala Samobójców”.

Współpracowała również z Paramount Pictures przy tworzeniu kampanii reklamowej filmu STAR TREK.

W 2010 jej prace znalazły się w opublikowanej przez prestiżowe niemieckie wydawnictwo Die Gestalten książce „The Beautiful. Illustration for Fashion and Style”.

Współpracowała z pismami takimi jak Commons&Sense, D la Reppublica, Highsnobiety, Viva! Moda, Glamour, Twój Styl, a także z firmami Condé Nast, Plus GSM, Nike, Reebok, Hugo Boss, Max Factor, Jägermeister, BGK i wieloma innymi.

www.aleosa.com
www.artyardsale.pl

X AYS – Dwa przedświąteczne tygodnie pełne premier i spotkań

Od 1 grudnia działa już wyjątkowy przedświąteczny concept store – X AYS. W trakcie 30 grudniowych dni, codziennie od 11.00 do 21.00 odwiedzający X pop-up shop mogą podziwiać prace zdolnych polskich ilustratorów, przeglądać książki najciekawszych polskich wydawnictw i kupować świąteczne prezenty z działu Mody, Grafiki i Ilustracji, Muzyki czy Wzornictwa.


Kolejne 14 dni zapowiada się bardzo intensywnie – asortyment sklepu zmienia się praktycznie codziennie, kolejne dostawy porcelany Natalii Gruszeckiej i Kristoff znikają z półek w ciągu kilku godzin, a pracownicy nie nadążają z oprawianiem kolejnych ilustratorskich prac, ale prawdziwy przedświąteczny szał zakupów dopiero przed nami.

13 grudnia pojawią się przy Pięknej 19 kolejne bluzy PLNY Lala i Kendzo Dziedzica Pruskiego.

Tego dnia – w Piątek 13. w X AYS będzie można spotkać i poznać projektantów z grupy MMC.
Ilona Majer i Rafał Michalak, szyjący ubrania dla takich sław jak Anja Rubik, Małgosia Bela, Aneta Kręglicka czy Magdalena Cielecka zaprezentują ubrania ze swojej najnowszej kolekcji.
Marka nagrodzona została tytułami Doskonałość Mody Twój Styl oraz Projektanci Roku. Kolekcje MMC prezentowane były na wielu polskich i zagranicznych pokazach (Łódź, Nowy Jork, Moskwa, Madryd, Kraków, Lizbona).
Spotkanie już w ten piątek!
13 grudnia, Piątek – 18.00 - 21.00


Niedziela 15 grudnia to dzień dla fanów muzyki i ilustracji Dawida Ryskiego!
W pop-up shop X AYS będziecie mogli przetestować i kupić szwedzkie designerskie syntezatory Teenage Engineering, skonsultować i wybrać ciekawą płytę z najlepszego sklepu z winylami w Polsce oraz kupić wyjątkowy plakat, nie tylko muzyczny, od samego autora.
15 grudnia, Niedziela – 14.00-17.00

W poniedziałek 16 grudnia na dobry początek wspaniałego tygodnia do X AYS
zaprasza Basia Chrabołowska.
To wymarzony dzień dla wszystkich wielbicieli ciepła – wełniane szale, czapki i wspaniałe swetry BSIDES wypełnią wnętrze X AYS. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z projektantką i zapoznanie się z najnowszą kolekcją B SIDES!
16 grudnia, Poniedziałek – 18.00 - 21.00

We wtorek 17 grudnia odwiedzających X AYS witać będą Pajonk i Arobal.
Jedna z najmłodszych gwiazd polskiej mody i jeden z najlepszych polskich ilustratorów spotkają się z wielbicielami mody i sztuki. Tego dnia do sprzedaży trafi również ich wspólny projekt, wyjątkowa ilustracyjno-modowa kolaboracja, o której pisały już największe polskie magazyny modowe z Harper’s Bazaar na czele.
17 grudnia, Wtorek – 18.00 - 21.00

Już 18 grudnia zaprezentujemy jedną z najbardziej wyczekiwanych kolaboracji tego sezonu. Marka Levi’s zaprosiła do współpracy najlepszych polskich ilustratorów i grafików – Ada Buchholc, Malwina Konopacka i graficy z Full Metal Jacket zaprojektowali serię haftów, którymi będzie można spersonalizować zakupione w X AYS produkty marki Levi’s. Klasyczne 501, jeansowe kurtki, najbardziej znane produkty amerykańskiej legendy jeansu w nowej odsłonie staną się na pewno najlepszymi świątecznymi prezentami.
18 grudnia, Środa – 18.00 - 21.00

Czwartek i piątek 19 i 20 grudnia to dni Lous, marka nagrodzona przez Elle w trakcie ostatnich targów Hush Royal Edition.
Sylwia Antoszkiewicz i Renata Miklewska zaprezentują wszystkie projekty z ostatniej kolekcji Lous. Klientki spragnione eleganckiego komfortu i nieskazitelnego kroju będą mogły zaopatrzyć się w zimowe zapasy ubrań na świąteczne okazje.
19, 20 grudnia, Czwartek+Piątek – 11.00 - 21.00

Ostatni weekend grudnia oddajemy mężczyznom – męskie koszule, swetry, świetnie skrojone kurtki i spodnie wypełnią Dział Mody X AYS. Jedna z najpopularniejszych męskich marek modowych – Delikatessen zaprasza na przedświąteczne zakupy. Przez dwa dni odwiedzający X AYS będą mieli szansę obejrzeć ubrania z najnowszej kolekcji, skonsultować rozmiary kołnierzyków i uzupełnić świąteczną garderobę.
21, 22 grudnia, Sobota+Niedziela – 11.00 - 21.00

W sobotę 21 grudnia w X AYS pojawi się również Tessa Capponi-Borawska ze swoimi przetworami!

Serdecznie zapraszamy!

KALENDARZ X AYS:

13.12 « MMC 18.00-21.00
15.12 « Teenage Engineering i Dawid Ryski 14.00-17.00
16,12 « BSIDES 18.00-21.00
17.12 « PAJONK i AROBAL 18.00-21.00
18.12 « LEVIS 18.00-21.00
19-20.12 « LOUS 11.00-21.00
21.12 « Tessa Capponi-Borawska
21-22.12 « DELIKATESSEN 11.00-21.00


www.artyardsale.pl + facebook.com/ArtYardSale + instagram.com/ArtYardSale

1-30 grudnia
7 dni w tygodniu, w godzinach 11.00-21.00
ul. Piękna 19, Warszawa

PARTNER GŁÓWNY: Piękna 19 – Kancelaria Brochocki
PARTNERZY: LEVI’S, JBL, WINSOR&NEWTON
PATRONI MEDIALNI: Elle, Elle Decoration, Glamour, K MAG, MaleMEN, laMODE.info
Partnerzy operacyjni: S1 Warsaw, Fundacja Bęc Zmiana, Renes, Raw Warsaw
Identyfikacja wizualna: Full Metal Jacket
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...